Produkty Novinky Články Návody Kontakty

Nový web Ráj Bastlířů

Na českém Internetu se objevil nový website, jehož stránky potěší každého vývojáře elektroniky, programátora mikrokontrolérů a bastlíře, zkrátka každého, kdo má jako koníčka elektroniku. Webové stránky RajBastliru.cz jsou rozcestníkem, integrátorem, nebo, chcete-li, koncentrátorem novinek, které se objevují na stránkách webů s touto tematikou.
Na Ráji Bastlířů najdete odkazy na české a slovenské webové stránky, které se zabývají tématikou elektroniky, bastlení a programování, na stránky, na kterých najdete články o Arduinu, mikrokontrolérech AVR, ARM i PIC, programování v jazyku C a assembleru, ale taky C# a .NET, na stránky, kde najdete elektronická schémata a návody na stavbu různých elektronických zapojení.
Autoři webu ale nezůstali jen u odkazů. Co činí Ráj Bastlířů vyjímečným, jsou odkazy na články na linkovaných webech včetně krátkých anotací, které jsou průběžně aktualizované, takže máte okamžitý přehled, co se kde píše nového. Abyste byli stále v obraze, doporučujeme vám zařadit odkaz na RajBastliru.cz do oblíbených položek a taky doporučujeme průběžně sledovat jejich stránky na Facebooku.